SIDEBOARD, casino, IKEA 1955.

SIDEBOARD, casino, IKEA 1955.
3652017. SIDEBOARD, casino, IKEA 1955.

Bakomliggande hyll- och lådinredning. Svärtade handtag och ben. 150x41, höjd 108 cm.

Bruksslitage, märken. Skador.

Nyckel/nycklar finns.

Tema

Retrohem

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken. Skador.

Nyckel/nycklar finns.

Tema

Retrohem

Antal besök: 1 041