SPEGEL OCH LJUSLAMPETTER, ett par, tenn samt LJUSSTAKAR, ett par, barockstil, 1900-tal.

365199. SPEGEL OCH LJUSLAMPETTER, ett par, tenn samt LJUSSTAKAR, ett par, barockstil, 1900-tal.

Ljuslampetter, märkta GAB tenn.
Höjd ca. 17-47 cm.

Skador på folieringen. Lagning på en lampett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 17-47 cm.

Antal besök: 936