SOFFA samt BORD , Alsterbro möbelfabrik, Karl-Johan stil, 1900-talets andra hälft.

365125. SOFFA samt BORD , Alsterbro möbelfabrik, Karl-Johan stil, 1900-talets andra hälft.

Soffans längd 200 cm
Soffan brännmärkt.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffans längd 200 cm
Soffan brännmärkt.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 832