RÄKNESNURROR, 2 st, Facit, 1900-talets första hälft.

365122. RÄKNESNURROR, 2 st, Facit, 1900-talets första hälft.

Gröna: Längd 20 cm, bredd 13,5 cm, höjd 14,5 cm.
Svarta: Längd 21,5 cm, bredd 13 cm, höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 696