VITRINSKÅP, Gustaviansk stil, Alsterbro möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

365116. VITRINSKÅP, Gustaviansk stil, Alsterbro möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

Längd 1,25 bredd 43 höjd 1,64 cm
Brännmärkt.

Smärre bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännmärkt.

Smärre bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 410