HALSKEDJA, Silver, Cecilia och K-I Johansson, 1960-tal.

365087. HALSKEDJA, Silver, Cecilia och K-I Johansson, 1960-tal.

stämplad KiJ, Göteborg 1968, längd 51cm, vikt 103g.

åldersslitage, små repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersslitage, små repor.

Antal besök: 1 391