BALJA, koppar, 1900-tal.

BALJA, koppar, 1900-tal.
365079. BALJA, koppar, 1900-tal.

Med två hänklar.
Höjd ca 31 cm.
Diameter ca 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med två hänklar.
Höjd ca 31 cm.
Diameter ca 58 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 778