GOLVUR, Exacta, trä, 1900-tal.

365074. GOLVUR, Exacta, trä, 1900-tal.

Med mässingsbeslag. Två lod samt pendel medföljer. Huv monterbar med skruv. Emaljerad urtavla.
Höjd 180 cm.

Bruksslitage, torrsprickor, kompletterat bakstycke på huv, dörr något lös, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 180 cm.

Antal besök: 1 507