VAS, Kina, Drakmotiv, 1900-tal.

365019. VAS, Kina, Drakmotiv, 1900-tal.

Gul yttre dekor, grön inre dekor.
Stämplad under.
Höjd 36 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad under.
Höjd 36 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 421