TALLRIKAR, 10 st, "Pigg", Upsala-Ekeby Gefle, 1900-talets mitt.

364999. TALLRIKAR, 10 st, "Pigg", Upsala-Ekeby Gefle, 1900-talets mitt.

Höjd 3 cm
Diameter 17,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Sprickor finnes. Nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3 cm
Diameter 17,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Sprickor finnes. Nagg finnes.

Antal besök: 1 763