BRICKBORD, med fajansbricka, signerad E.L. Rörstrand, 1919.

364952. BRICKBORD, med fajansbricka, signerad E.L. Rörstrand, 1919.

Längd 77, bredd 55, höjd 74 cm.

Slitage, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, krackeleringar.

Antal besök: 1 672