KONSOLL, antikbehandlat trä, 1900-tal.

364946. KONSOLL, antikbehandlat trä, 1900-tal.

Väggkonsoll bemålad i vitt och guld
Höjd 28 cm
Bredd 42 cm.

Bruksslitage
Repor
Färgbortfall
Trä fattas över skruvfäste.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm
Bredd 42 cm.

Bruksslitage
Repor
Färgbortfall
Trä fattas över skruvfäste.

Antal besök: 1 055