MÖBELPARTI, 3 delar, 1900-tal.

36491. MÖBELPARTI, 3 delar, 1900-tal.

Lampbord, rokokostil, mahogny. Höjd 58 cm.
Piedestal, förgylld med skiva av marmor. Höjd 56 cm.
Piedestal, keramik, kolonnformad. Höjd 76 cm.

Bruksslitage, piedestalen något sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 889