Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
FAT, mässing 1800-tal.
364906. FAT, mässing 1800-tal.
41x50 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
41x50 cm.
Bruksslitage.
RA Auktionsverket Norrköping
576