Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ANDERS MONTAN. Smed, olja på duk, signerad och daterad -69.
364884. ANDERS MONTAN. Smed, olja på duk, signerad och daterad -69.
ca 40 x 30 cm.
Krackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 40 x 30 cm.
Krackeleringar.
Auktionshuset Kolonn
2 620