BARSTOLAR, 6 st, galon och metall, " effezeta" Italien.

364808. BARSTOLAR, 6 st, galon och metall, " effezeta" Italien.

Höjd 79, diameter 35 cm.

Bruksslitage skador på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 79, diameter 35 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 3 294