BOKHYLLA/SKÄNK, "VISINGSÖ", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

364792. BOKHYLLA/SKÄNK, "VISINGSÖ", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Ek
Längd 100 bredd 42 höjd, ca, 193.

Brukslitage, fläckar. En av hyllorna i skåpet saknar några upphängningsstöd.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 857