FÅTÖLJ "CLIPPER", ett par, 2000-tal. Carl-Henrik Spak för Ire Möbel.

364791. FÅTÖLJ "CLIPPER", ett par, 2000-tal. Carl-Henrik Spak för Ire Möbel.

Snurrbara samt ställbara på förkromad fotplatta, klädda i svart läder med lös sittdyna. Etikettmärkta.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 000