ÅKE WICKSTRÖM. 3 figurer utanför hus, olja på duk, signerad.

364779. ÅKE WICKSTRÖM. 3 figurer utanför hus, olja på duk, signerad.

21 x 26 cm.

Åke Wickström (1927–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 26 cm.

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besök: 805