PARTI, ca 55 st, böcker, 18/1900-tal.

364755. PARTI, ca 55 st, böcker, 18/1900-tal.

C.R.A Fredberg, Det gamla Göteborg 3 delar.
Rudyard Kipling, Djungelboken samt Andra Djungelboken.
Rydbergs skrifter, 6 delar.
Alexander Dumas, De tre musketörerna Del 1 samt 2.
C A Hagberg, Shakspeares arbeten, 6 delar.
H C Andersen, Sagor, 7 delar.
Samt dikter och skrifter, m.m.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rydbergs skrifter, 6 delar.
H C Andersen, Sagor, 7 delar.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 101