HERRARMBANDSUR, Citizen, Super crystal date, Automatic.

364752. HERRARMBANDSUR, Citizen, Super crystal date, Automatic.

Datum, silverfärgad urtavla.
Diameter cirka 35 mm.

Repor, slitage, slitage i förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Datum, silverfärgad urtavla.
Diameter cirka 35 mm.

Antal besök: 1 557