SKOMAKARLÅDA, trä/skinn, 1900-talets första hälft.

364706. SKOMAKARLÅDA, trä/skinn, 1900-talets första hälft.

Längd 92, bredd 46, höjd 52 cm.

Bruksslitage samt smärre träskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 318