MATSERVIS, porslin, 16 delar, "Grön Anna", Rörstrand samt Göteborg.

364644. MATSERVIS, porslin, 16 delar, "Grön Anna", Rörstrand samt Göteborg.

12 mattallrikar, diameter 23 cm.
4 djupa tallrikar.

Bruksslitage
Enstaka nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 djupa tallrikar.

Bruksslitage
Enstaka nagg förekommer.

Antal besök: 1 411