VAS och SKÅL, stengods, Gunnar Nylund och Carl Harry Stålhane, Rörstrand.

364625. VAS och SKÅL, stengods, Gunnar Nylund och Carl Harry Stålhane, Rörstrand.

Vas "Chamotte" Gunnar nylund signerad höjd 15 cm.
Skål "Enté" C H Stålhane signerad diameter 17,5 cm.

Smårepor i skål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smårepor i skål.

Antal besök: 1 670