HANS HOLMSTRÖM. Jag undrar åt vilket håll framtiden ligger, akvarell, signerad Hans.

364586. HANS HOLMSTRÖM. Jag undrar åt vilket håll framtiden ligger, akvarell, signerad Hans.

29x19 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

29x19 cm.

Antal besök: 992