UPPLÄGGNINGSSKED, "Konge Acorn", Johan Rohde för Georg Jensen, 1900-tal.

364573. UPPLÄGGNINGSSKED, "Konge Acorn", Johan Rohde för Georg Jensen, 1900-tal.

Sterlingsilver, Längd 22,5 cm.
Vikt 97 g.
Tygfodral medföljer.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 97 g.
Tygfodral medföljer.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 1 065