MÄRKLIN skala noll. Räls och växlar.

364545. MÄRKLIN skala noll. Räls och växlar.

Cirka 25 räls , 2 kors och 8 växlar.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 129