KARLO HILDÉN. Etsning.

364503. KARLO HILDÉN. Etsning.

Flickporträtt. Signerad och daterad 1932. 16x12 cm.

Bladet något gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladet något gulnat.

Antal besök: 1 400