BERTIL LUNDBERG. Färgetsning.

BERTIL LUNDBERG. Färgetsning.
364485. BERTIL LUNDBERG. Färgetsning.

Komposition. Signerad och numrerad 25/60 ex. Daterad 1967.
21x15 cm.

Bruksslitage.

Bertil Lundberg (1922–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

21x15 cm.

Bruksslitage.

Bertil Lundberg (1922–2000)

Antal besök: 1 716