INGVOR HOLMQVIST. olja på duk, " I ljungmarker " signerad.

364443. INGVOR HOLMQVIST. olja på duk, " I ljungmarker " signerad.

33 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 33 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 3 071