LJUSSTAKAR, 3 st, bricka, nysilver samt LJUSKRONA, mässing.

364437. LJUSSTAKAR, 3 st, bricka, nysilver samt LJUSKRONA, mässing.

2 kandelabrar höjd 18 cm.
Ljusstake stämplad CRC höjd 28,5 cm.
Bricka John Maurd längd 47 cm.
Liten ljuskrona V. Fong Grenna höjd 23 cm.

Gravering på kandelabrarna, bricka med repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 kandelabrar höjd 18 cm.

Antal besök: 1 177