SPEGELLAMPETT, rokokostil, 1900-tal.

364430. SPEGELLAMPETT, rokokostil, 1900-tal.

Spegellampett med hållare för ett ljus
Höjd 29, bredd 21 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29, bredd 21 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 735