KAFFESERVIS SILVER, 4 delar, GEWE, S, M, V9, 1970/80-tal total vikt ca: 1260 gr.

364424. KAFFESERVIS SILVER, 4 delar, GEWE, S, M, V9, 1970/80-tal total vikt ca: 1260 gr.

kaffekanna, höjd 20 cm, diameter 12 cm
sockerskål, höjd 6 cm, diameter 6,5 cm
gräddkanna, höjd 6 cm, diameter 7 cm
bricka, 23 x 11,5 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bricka, 23 x 11,5 cm.

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 372