ROBERT L. RASMUSSEN. Komposition, akvarell, signerad samt daterad -96.

364412. ROBERT L. RASMUSSEN. Komposition, akvarell, signerad samt daterad -96.

Dagmått 17 x 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 17 x 28 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 358