364398. HATTAR, 5 st, SMOKING, 4 delar, STÖVLAR, 1 par, PORTFÖLJER, 2 st, HANDSKAR, 2 par, samt diverse PLÅNBÖCKER.
I varierande storlekar
Hattar: Bland annat Borsalino och plommonstop från Lees, London.
Slitage, fläckar, skador, gördel ej från MEA.
Nycklar saknas.