HATTAR, 5 st, SMOKING, 4 delar, STÖVLAR, 1 par, PORTFÖLJER, 2 st, HANDSKAR, 2 par, samt diverse PLÅNBÖCKER.

364398. HATTAR, 5 st, SMOKING, 4 delar, STÖVLAR, 1 par, PORTFÖLJER, 2 st, HANDSKAR, 2 par, samt diverse PLÅNBÖCKER.

I varierande storlekar
Hattar: Bland annat Borsalino och plommonstop från Lees, London.

Slitage, fläckar, skador, gördel ej från MEA.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

I varierande storlekar

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 346