TEKNIKA, 3 delar, VEVGRAMMOFON, ek, tidigt 1900-tal, STEREOSKÅP, omkring 1900, KRISTALLMOTTAGARE, trä.

36436. TEKNIKA, 3 delar, VEVGRAMMOFON, ek, tidigt 1900-tal, STEREOSKÅP, omkring 1900, KRISTALLMOTTAGARE, trä.

Vevgrammofonens höjd ca 35 cm.
Stereoskåp märkt Patented July 24 1883.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 982