JAN-ERIK LAGERWALL. "Vid lägerelden". Olja på pannå, signerad, daterad 1968 a tergo.

364362. JAN-ERIK LAGERWALL. "Vid lägerelden". Olja på pannå, signerad, daterad 1968 a tergo.

75 x 30,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 30,5 cm.

Antal besök: 685