JAN-ERIK LAGERWALL. "Eldstorm Gulfkriget". Olja på duk, signerad och daterad 1992.

364349. JAN-ERIK LAGERWALL. "Eldstorm Gulfkriget". Olja på duk, signerad och daterad 1992.

53,5 x 64,5 cm.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

53,5 x 64,5 cm.

Smärre fläckar.

Antal besök: 1 332