MATSKEDAR, 3 st, stämplade I Schroder Landskrona 1792, N.Juhlin Karlshamn 1841, 1 st med otydliga stämplar.

364307. MATSKEDAR, 3 st, stämplade I Schroder Landskrona 1792, N.Juhlin Karlshamn 1841, 1 st med otydliga stämplar.

Johan Schroder verksam Landskrona 1758-1804
Niklas Juhlin, verksam Karlshamn 1826-1868
1 st Otydliga stämplar.

Bruksslitage, se bilder!

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Otydliga stämplar.

Bruksslitage, se bilder!

Antal besök: 730