LJUSSTAKAR, 2 st, trä bland annat Matts i Taserud Arvika.

364306. LJUSSTAKAR, 2 st, trä bland annat Matts i Taserud Arvika.

En signerad BF-48. Höjd ca. 25-28 cm.

Bruksslitage. Taserudstake, ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 357