DAMARMBANDSUR, Tissot Seastar Seven, 18K guld, 1900-talets senare hälft.

364242. DAMARMBANDSUR, Tissot Seastar Seven, 18K guld, 1900-talets senare hälft.

Boett av 18K guld. Töjbar armbandslänk av stål. Originaletui medföljer.
Diameter på urtavla 18 mm.

Bruksslitage, repor på glas, gravering på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter på urtavla 18 mm.

Antal besök: 882