FRUKTSERVIS, 9 delar, keramik, Ekeby, nr 3041, 1930/40-tal.

364234. FRUKTSERVIS, 9 delar, keramik, Ekeby, nr 3041, 1930/40-tal.

Stort fat, diameter 35 cm
8 Små fat, diameter 19,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stort fat, diameter 35 cm
8 Små fat, diameter 19,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 3 193