RING, 18 K rödguld, med diamant 0,35 carat enligt gravyr, Åsa Skogberg, Stockholm, vikt 9,9 gram.

364228. RING, 18 K rödguld, med diamant 0,35 carat enligt gravyr, Åsa Skogberg, Stockholm, vikt 9,9 gram.

Slät ring med nedsänkt diamant, "lord-fattning"
Brilliantslipad diamant,
Diamant 0,35 carat enligt gravyr
Stämplad 18K, ÅS för Åsa Skogberg
Vikt 9,9 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brilliantslipad diamant,
Vikt 9,9 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 3 049