SPEGELLAMPETTER, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

36422. SPEGELLAMPETTER, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd 41 cm vardera.

Slitage och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm vardera.

Slitage och lagningar.

Antal besök: 712