FIGURINER samt YTTERFODER, 3 delar, porslin, 1900-tal.

364212. FIGURINER samt YTTERFODER, 3 delar, porslin, 1900-tal.

Flamingo, höjd 31,5 cm
Ytterfoder, höjd 14,5 cm, bredd inklusive hänklar 22 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Figuriner med krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flamingo, höjd 31,5 cm

Ålders samt bruksslitage.
Figuriner med krackeleringar.

Antal besök: 655