DIVERSE METALL, bland annat bordspingla W.Wiklunds gjuteri Stockholm.

364209. DIVERSE METALL, bland annat bordspingla W.Wiklunds gjuteri Stockholm.

Partiet innehåller bland annat
3 askkoppar av koppar med reklam för AB Ludvig Gustafson, Stockholm. Bordspingla med tändsticksaskhållare, W.Wiklunds gjuteri Stockholm. Bordsbrännare, mässing, Girodon & Montet Lyon.

Slitage, skador, rostanlupet/ärg, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 958