BORDSUR, trä, empirestil, 1920-tal.

364080. BORDSUR, trä, empirestil, 1920-tal.

Lackad trästomme med mässingsdetaljer.
Längd 27,5, bredd 8,5, höjd 31,5 cm.

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 784