BUTLERSTRAY, engelsk stil, 1900-tal.

364018. BUTLERSTRAY, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 134, bredd 91, höjd 47 cm.

slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage, repor.

Antal besök: 415