HERRARMBANDSUR, Omega Constellation, 1970-tal.

364015. HERRARMBANDSUR, Omega Constellation, 1970-tal.

Omega Constellation, guld på stål, cronometer, gul urtavla med svarta stavindex, datumvisning.

Ett vist bruksslitage på boetten, fungerar vid test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 397