DIVERSE ASKAR, HÄNGARE, SKRIN MED MERA, 1900-tal.

364010. DIVERSE ASKAR, HÄNGARE, SKRIN MED MERA, 1900-tal.

Partiet innehåller bland annat askar, hängare, skrin gjutjärn Husqvarna, sigill.
Skrin Husqvarna, längd ca 20 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 829